Obchodní podmínky
Sdílet

Úvodní ustanovení

Vítejte na stránce Obchodní podmínky webu masaze-esoterika.cz. Tyto obchodní podmínky upravují vztah mezi poskytovatelem webových stránek, paní Eliškou Vránovou se sídlem Porící 20, 602 00 Brno, Česká republika, a jejími klienty. Tato stránka je vám poskytnuta k informačním účelům a slouží jako právní dokument regulující vaše užívání webu a služeb představovaných na masaze-esoterika.cz. Prosíme, věnujte patřičnou pozornost každému prvku v těchto obchodních podmínkách a plně se s nimi seznamte před tím, než využijete jakékoliv služby nabízené na našem portálu. Pokud budete jakékoli služby využívat, bude to považováno za bezvýhradné přijetí těchto podmínek.

Definice pojmů

Ve smyslu těchto obchodních podmínek se jako 'poskytovatel' označuje majitelka a provozovatelka webu masaze-esoterika.cz, paní Eliška Vránová. 'Klient' nebo 'uživatel' je jakákoli fyzická či právnická osoba, která vstupuje na web masaze-esoterika.cz a využívá jeho obsah nebo služby. 'Služby' zahrnují všechny informační, masážní a relaxační služby poskytované přes uvedený web, včetně přístupu k informacím o masážních salónech, rezervací masáží a dalších souvisejících činností. 'Obsah' představuje veškerý text, grafiku, uživatelská rozhraní, vizuální rozhraní, fotografie, známky, loga, zvuky, hudbu, návrhy a počítačový kód, veškerá data a další materiály, které uživatelé na webu najdou.

Užívání webu a služeb

...

Zásady ochrany osobních údajů a bezpečnosti

...

Práva a povinnosti poskytovatele a uživatelů

...

Záruky a odpovědnost

...

Odstoupení od smlouvy a reklamace

...

Změny obchodních podmínek

...

Závěrečná ustanovení

...

Kontaktní údaje

Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat na e-mailové adrese [email protected]. V případě právních otázek se můžete obrátit přímo na adresu vlastníka webu: Eliška Vránová, Porící 20, 602 00 Brno, Česká republika.

Eliška Vránová

Jmenuji se Eliška Vránová a jsem majitelkou a provozovatelkou masážního salonu v Brně. S masážemi a tělovou péčí se zabývám již více než deset let a mám rozsáhlé znalosti v různých masážních technikách. Specializuji se na relaxační a terapeutické masáže. Své zkušenosti a poznatky ráda sdílím na svém blogu, kde píšu články o výhodách masáží a technikách pro domácí masáže.

Napsat komentář